ICY BOX Power Bank IB-PB5200 5200mAh - IT Perfect

Przejdź do treści

Menu główne:

ICY BOX Power Bank IB-PB5200 5200mAh

akcesoria
ICY BOX Power Bank IB-PB5200 5200mAh (czarny)

Doładuj energię
Jeśli pomimo kilku dni nieobecności w domu nie chcesz zrezygnować z urządzeń zużywających dużo energii takich jak tablet, smartfon czy aparat, to ta zapasowa bateria jest idealna dla ciebie!
Power bank szczególnie dzięki swoim gabarytom jest idealny do podróży. Waży tylko 136 gramów i pasuje do każdej kieszeni, więc nie odczujesz go zabierając ze sobą. Mimo niewielkich gabarytów zapewnia ochronę przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przepięciem i zwarciem przez USB. Zastosowana najwyższej klasy technologia z Japonii, pozwala na więcej cykli ładowania.

Ładowanie poprzez kabel
W zestawie znajduje się kabel micro USB, przy pomocy którego można naładować powerbank. Rozładować go można dzięki portowi USB 5 V przy 2,4 Amperach dla smartfonów, tabletów czy aparatów cyfrowych, więc wystarczy odwrotnie podpiąć kabel do portu USB typu A oraz do ładowanego urządzenia i zaczekać aż proces ładowania się zakończy.

Wymiary gwarantujące swobodę przenoszenia
Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom akumulator zewnętrzny doskonale sprawdza się w podróży. Pojemność 5 200 mAh zapewnia możliwość wielokrotnego ładowania urządzeń przenośnych.
Wskaźnik LED
Wbudowany wskaźnik LED informuje o poziomie naładowania akumulatora. Jeśli wszystkie niebieskie diody świecą, to znaczy że power bank jest w pełni naładowany.

Specyfikacja
Pojemność nominalna 5 200 mAh
Typ ogniwa Litowo jonowy
Ładowanie urządzeń ze złączem micro USB
Rodzaje wejść / wyjść micro USB/ USB
Napięcie nominalne 5 V
Prąd wyjściowy 2,4 A
Dodatkowe informacje Wskaźnik LED
Długość 57 mm
Szerokość 79,8 mm
Wysokość 24 mm
Waga 135 g
Dołączone akcesoria Kabel USB - microUSB
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja sprzedawcy)

Cena: 95.30zł NOWA CENA 66,71 zł
netto: 77.50zł


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego