SmartGPS SG720 - IT Perfect

Przejdź do treści

Menu główne:

SmartGPS SG720

akcesoria
Nawigacja SmartGPS SG720 + Auto Mapa PL
Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.
SmartGPS SG720 to nawigacja, łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
Nawigacja SmartGPS SG720 wyposażona jest w duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 px. Pozwala on komfortowo kontrolować trasę, po której się poruszamy.
Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.


Cena:249.00zł
netto: 202.48zł

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego