Oprogramowanie dla firm - IT Perfect

Przejdź do treści

Menu główne:

Oprogramowanie dla firm

Mini Market

Mini-Market to oprogramowanie do prowadzenia sklepów zarządzanych z centrali sieci. W takim rozwiązaniu Mini-Market jest końcówką systemu pracującą na swojej lokalnej bazie danych i wymieniającą dane on-line z bazą centralną. Wszystkie działania personelu na sklepach są ukierunkowane na sprzedaż i obsługę klientów, natomiast inne aktywności są zminimalizowane i zautomatyzowane.

PC - Market 7

- program dla sklepu i supermarketu
- obsługa kas i drukarek fiskalnych
- stabilna praca na wielu stanowiskach
- wszystkie dokumenty magazynowe

PC-POS 7 - program kasowy

- obsługa ekranów dotykowych i klawiatur programowalnych
- obsługa kart lojalnościowych i kart płatniczych
- obsługa kart lojalnościowych i kart płatniczych
- rozliczenia kasjera z różnych form płatności
- rozbudowana konfiguracja uprawnień dla personelu
- możliwość otwarcia równocześnie kilku paragonów
- rozbudowana konfiguracja programu z zakładkami dostosowanymi do potrzeb branży
- nieprzerwana praca nawet przy utracie połączenia z serwerem bazodanowym
- współpraca z programami magazynowymi - przede wszystkim z PC-Market 7

Small Business

Small Business

Small Business to program do kompleksowej obsługi małych i średnich firm. Raporty, księgowość, współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych.

Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt Nexo

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Gastro MiniPOS

Gastro miniPOS to moduł instalowany na przenośnym urządzeniu, oparty na systemie android. Usprawnia i przyspiesza pracę wszędzie tam, gdzie funkcjonuje obsługa kelnerska.

Gastro POS

GASTRO POS jest programem do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy. Jako najpopularniejszy system na rynku gastronomicznym cieszy się dużym uznaniem wiodących restauratorów. Jego intuicyjna obsługa usprawnia pracę kelnerów i jednocześnie ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Gastro SZEF

GASTRO SZEF jest programem do prowadzenia gospodarki magazynowej firmy w oparciu o dokumenty zakupu oraz zrealizowaną sprzedaż stanowiska POS. System zapewnia dostęp do wielu praktycznych analiz i raportów.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego