Terminale płatnicze - IT Perfect

Przejdź do treści

Menu główne:

Terminale płatnicze


Przyjmowanie płatności bezgotówkowej (ePay)
 
Oferujemy przyjmowanie transakcji kartowych wszystkich rodzajów kart wydawanych przez organizacje VISA i MasterCard.
 
Oferowana usługa cechuje się bezpieczeństwem, szybkością działania, wygoda użytkowania oraz elastycznością przejawiającą się dopasowaniem rozwiązania do potrzeb klienta.

Płatność telefonem BLIK
 
To prosty, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności bezgotówkowych przy życiu telefonu.
 
Rozwiązanie to umożliwia dokonywanie płatności bez użycia karty płatniczej i może w realny sposób rozszerzyć wachlarz klientów. (np. tych którzy zapomnieli portfela ale mają ze sobą telefon).
                                             


Przyjmowanie płatności za rachunki (eBill)
 
Oferujemy możliwość przyjmowania opłat za rachunki. Usługa może rozszerzyć ofertę punktu handlowego/usługowego a co za tym idzie możliwość dotarcia do szerszej grupy klientów.

Doładowania telefonów (eVoucher)
Oferujemy możliwość poszerzenia Państwa asortymentu o sprzedaż doładowań (np. do telefonów) poprzez połączenie miedzy terminalem a platformą PayTel. W przypadku instalacji w punktach sprzedaży odpowiednich systemów kasowych, dodatkowo istnieje możliwość wdrożenia sprzedaży doładowań zintegrowanych z systemami kasowymi.

   
Modele dostępnych Terminali

Ingenico iWL250 - MOBILNY
 • zewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN.
 • szybkie i bezpieczne transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi.
 • wydajna antena zapewniająca wysoką jakość sygnału GPRS.


Verifone VX 675 – mały i przenośny - MOBILNY
Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.
Główne zalety:
 • Bezprzewodowy i kompaktowy - VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.
 • Nowy design - Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.
 • Całkowite bezpieczeństwo - VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.
Ingenico iCT220 - STACJONARNY
 • oszczędność miejsca przy kasie oraz wygoda w użyciu.
 • płatności zbliżeniowe przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada.
 • zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z zacięciem papieru.


Verifone VX 520 – prosta obsługa i szybkie transakcje - STACJONARNY
VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe.
Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.
Główne zalety:
 • Szybkość – Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej osób w krótszym czasie.
 • Prosta obsługa – Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.
 • Niezawodna funkcjonalność – VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi, oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego. Jest wydajny, niezawodny i wytrzymały: jego konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.


PINpad 1000SE Contactless (opcjonalnie do terminala Verifone VX 520) - pełne bezpieczeństwo i prosta obsługa - STACJONARNY
Jest uniwersalnym rozwiązaniem łączącym dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN.
Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka dookoła wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy.
Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.
Główne zalety:
 • Udoskonalona konstrukcja – Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzanie kodu PIN, a dodatkowa ramka dookoła wyświetlacza sprawia, że jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami.
 • Prosta łączność – Nowy PP1000SE Contactless może być szybko i prosto połączony przez port szeregowy lub USB z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz istniejącymi w punkcie sprzedaży terminalami płatniczymi.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego